KONST / Litografier / Färglitografi 13725286
nr 1372 5286
Färglitografi
Leif Holmqvist. Signerad, numrerad 238/360,1992. Motivet: 31x41cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:04:01
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr